Lukostřelba – externí kurz
lukostrelba2„Lukostřelba trénuje soustředění, vůli, odhad, stejně tak vytrvalost.“

Aktuální info kurzu:

Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit se základy instinktivní lukostřelby. Výuka je rozložena do 20 lekcí dlouhých 55 minut. Zajímavou formou se naučíte, jak střílet z luku, připravit se na různorodé střelecké situace a pozice, bezpečně se pohybovat po lukostřelnici, jak s lukem závodit.

Vypsané termíny na letní semestr 2023:

  • středa 19-20 hod – Řízená výuka lukostřelby pod vedením trenéra. Ideální pro začátečníky a ty kteří se chtějí zdokonalit v technice a poznat nové kamarády.
  • středa 20-21 hod – Řízená výuka lukostřelby pod vedením trenéra. Ideální pro začátečníky a ty kteří se chtějí zdokonalit v technice a poznat nové kamarády.
  • Maximální kapacita je 8 střelců.
  • Vhodné pro účastníky 16+ let.

Letní semestr začíná ve středu 6. února 2022.

Máme ještě 2 volná místa na hodiny 20-21, pokud máte zájem, ozvěte se.

V případě dotazů nás kontaktujte emailem na lukostrelba@sakalmorava.cz.

Členský poplatek letní semestr 2023:

Semestr Rok
s vlastním vybavením   3 900 Kč   7 400 Kč
 se zapůjčeným vybavením  4 800 Kč 9 200 Kč

Členské poplatky obsahují nájem prostor, zapůjčení pomůcek (luky, šípy, ochranné pomůcky,…) a opotřebení vybavení (terčovnice, síť,…), opravy a vedení trenéra.

Jedná se o externí aktivitu DRC, poplatky se platí na začátku semestru trenérovi, nebo po dohodě na účet spolku 2101726547/2010 (jen lukostřelba!). Lze platit i z benefitních programů jako je Benefit Plus, atp. Na možnosti se zeptejte trenéra.

Lektor: František Dospíšil

Potřebné vybavení:

Možnost zapůjčení veškerého vybavení. Pokud máte své vybavení, po schválení lektorem můžete střílet s ním (povoleny jen terčové hroty).

Oblečení a obuv:

Vhodné je volné sportovní oblečení, oproti šermu může být i krátký rukáv. Střílíme v šermírně s dřevěnou podlahou, kde se přezouváme z venkovních bot! Vhodné jsou tenisky, prstové boty, ponožky atp.

FB stránka zřizovatele: ŠAKAL Morava

FB stránka skupiny: Lukostřelba DRC

FB diskusní skupina: Lukostřelba DRC

Zajímavá videa: