Lukostřelba – externí kurz
lukostrelba2„Lukostřelba trénuje soustředění, vůli, odhad, stejně tak vytrvalost.“

Aktuální info kurzu:

Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí seznámit se základy instinktivní lukostřelby, zlepšit dovednosti, poznat nové kamarády, nebo si jen tak zastřílet. Výuka je rozložena do 20 lekcí dlouhých 55 minut. Zajímavou formou se naučíte, jak střílet z luku, připravit se na různorodé střelecké situace a pozice, bezpečně se pohybovat po lukostřelnici, jak s lukem závodit.

Vypsané termíny na letní semestr 2023:

  • středa 19-20 hod – Řízená výuka lukostřelby pod vedením trenéra. Ideální pro začátečníky a ty kteří se chtějí zdokonalit v technice a poznat nové kamarády.
  • středa 20-21 hod – Řízená výuka lukostřelby pod vedením trenéra. Ideální pro začátečníky a ty kteří se chtějí zdokonalit v technice a poznat nové kamarády.
  • Maximální kapacita kurzu je 8 střelců.
  • Vhodné pro účastníky 16+ let.

Letní zimní semestr začíná ve středu 13. září 2023.

V případě dotazů nás kontaktujte emailem na lukostrelba@sakalmorava.cz nebo tel. 737 553 300.

Členský poplatek zimní semestr 2023:

Semestr Rok
s vlastním vybavením   3 900 Kč   7 400 Kč
 se zapůjčeným vybavením  4 800 Kč 9 200 Kč

Členské poplatky obsahují nájem prostor, zapůjčení pomůcek (luky, šípy, ochranné pomůcky,…) a opotřebení vybavení (terčovnice, síť,…), opravy a vedení trenéra.

Jedná se o externí aktivitu DRC, poplatky se platí na začátku semestru trenérovi, nebo po dohodě na účet spolku 2101726547/2010 (jen lukostřelba!). Lze platit i z benefitních programů jako je Benefit Plus, atp. Na možnosti se zeptejte trenéra.

Lektor: František Dospíšil

Potřebné vybavení:

Možnost zapůjčení veškerého vybavení. Pokud máte své vybavení, po schválení lektorem můžete střílet s ním (povoleny jen terčové hroty).

Oblečení a obuv:

Vhodné je volné sportovní oblečení, oproti šermu může být i krátký rukáv. Střílíme v šermírně s dřevěnou podlahou, kde se přezouváme z venkovních bot! Vhodné jsou tenisky, prstové boty, ponožky atp.

FB stránka zřizovatele: ŠAKAL Morava

FB stránka skupiny: Lukostřelba DRC

FB diskusní skupina: Lukostřelba DRC

Zajímavá videa: