Co tak prožít den rytířem, assassinem, zaklínačem, bodyguardem, šermířem, pirátem, či Sherlockem Holmesem? Stačí si pořídit či věnovat certifikát na vybranou akci, nebo certifikát univerzální:
(Poplatky za seminář 750 osoba/den, 650 do dvou sob osoba/den. Číslo účtu, VS jakýkoliv, text člensky poplatek (nebo zkratku) a jména: 2101303544/ 2010).

Bojuj jako rytíř.
Jako v Kingdom Come: Deliverance. Středověký den výcviku bojovníka. Zápas, dýky, dlouhý meč, meč a štít. Bezpečně a zábavně, od úrovně začátečníka, jakékoliv pohlaví.

Bojuj jako pirát
Pobavíme se šermem šavlí, lodním tesákem a lanovým kolkem. Na rozkývané palubě … ehm vlastně v pohodlí šermírny z 19. století. Náročnost od naprostého začátečníka, jakékoliv pohlaví.

Bojuj jako zaklínač
Vlk, Gryf, Medvěd a další školy zaklínačského světa, zábavnou formou s dlouhým mečem. Reálné techniky evropského historického boje ve fantasy. Od naprostého začátečníka, jakékoliv pohlaví.

Bojuj jako bodyguard
Teorie i praxe, sobě a blízkým ochráncem. Zábavnou formou o prevenci, vyjednávání a sebeobraně. Být bodyguardem v mantinelech začátečníka a laika, jakékoliv pohlaví.

Bojuj jako šermíř
Tři mušketýři nebo Casanova? Od rapíru ke kordu a od technik renesance po lepý empír. Začátečník si užije zábavu, pokročilý si najde své finty.

Bojuj jako assassin
Světoznámá série her pozadím skutečných technik. Řecko – štít a meč, renesance – kord, Black flag – lodní šavle, Syndicate Londýn – box a vycházková hůl. Zábavná forma, i začátečníci, jakékoliv pohlaví.

Bojuj jako Sherlock Holmes
Bartitsu, realistická pouliční sebeobrana. Vycházková hůl a obušek, nízké kopy, box, jiujitsu a zápas. Od úrovně naprostého začátečníka, jakékoliv pohlaví.

Bojuj jako profík s nožem
Od gladiátorů přes stileto ke comandos. Zábavnou a bezpečnou formou projdeme řady stylů pro dýku a nůž. Od naprostého začátečníka, jakékoliv pohlaví.

Jednodenní workshopy v Brně (nebo u vás na objednávku). Činnosti probíhají výrazně zábavnou formou jako edutainment. Obsahem jsou vždy reálné techniky a znalosti, často na pozadí populárních her, filmů či knih. Dodáme vše potřebné, vybavení, výstroj, rekvizity a studijní materiál. Tvůrci seminářů mají desetiletí zkušenosti v oboru, multioborovou certifikaci trenérů 2. třídy v bojovém umění a sebeobraně. Některou formou akce prošlo již téměř sto tisíc osob. Pořadatelé jsou mimo jiné spoluautoři hry Kingdom Come: Deliverance s miliony hráčů. Zážitek garantován.