Přijďte si zašermovat či cvičit sebeobranu!

Halooo na vědomost se dává: Nové členy opět přijímáme!

Vzhledem ke zrušení SN (ať je to cokoliv) můžeme s jistotou pořádat spolkové aktivity, my si myslíme, že 10 osob naráz, ale víme jistě že 2 osoby (nový člen a někdo s oprávněním přijímat) se sejít mohou a především není zákaz vycházení.

Stačí po – čt dojít mezi 16 – 20 a zazvonit (od středy budou nové zvonky, koupil jsem je místo rumu) a nebo prozvonit na mobil 603418065, rádi se domluvíme.

Letos interpretujeme dlouhý meč, meč a štít, šavli a kordík. Dále Bartitsu, reálná pouliční sebeobrana pro každého (zatím chodí převážně holky).

Lukostřelba má speciálního vedoucího obracejte se na František Dospíšil na FB.

Spolková činnost obnovena

Od pondělí máme normální spolkovou činnost tedy pondělí až čtvrtek 16 – 20 hodin mimo Dračího doupěte (výslovný zákaz vlády pořádat cokoliv pro děti 6-15).

Část času stále pokrývá natáčení, takže počítejte i s pobytem bez roušek.

Sekvence v týdnu 18 – 21/1 2021

Natáčení v týdnu 18/1 — 21/1:domlouvejte si prosím natáčecí sekvence mezi sebou.
Ideálně po dvou až 4 osobách na sekvenci.
Hodiny po – čt 16 – 17 17- 18 18-19 19 -20.

Domluva přes facebook nebo sms. Ideálně i jakou zbraň chcete točit.
Bartitsu také točí se vzadu.

Týden 11. – 14.1.

Tento týden:Individuální natáčení dokumentů šerm a bartitsu.
Objednávejte se na točení po dvojicích ideálně, na konkrétní hodiny a témata.
Zde na fb nebo sms.
Scénáře dostanete na místě.

Provoz nejdříve 11/1, ale… čtěte dál:

Provoz natáčecích skupin začíná od 11/1, původní termín 4/1 je zatím neprůchozí.
Pes štěká moc nahlas.
Dračí doupě až vláda zruší přímý zákaz zájmových aktivit 6-18 let, je to přímo v nařízení a nelze nijak vyřešit. První dobrodružství bude asi pobíjení vironetopýrů 🙂
Od pondělí tu nicméně jsme, individuálně se můžete na čemkoliv domluvit!

Jedeme normálně, skoro:

Provoz dle normálního rozvrhu, ale: do rozvolnění jen zapsaní členové a točíme představení a fotíme (kniha a Fénixcon). Téma dlouhý meč, Bartitsu.
Od čtvrtka normální provoz (s omezením dle vlády, řešíme místně). Mohou začít i nový členové a podepsat si přihlášky (doposud mohly jen registrované osoby, aby nebylo obav z obcházení rozhodnutí vlády.
Víkendové semináře OK máme přes 350m2 a dvě až tři oddělené místnosti.
Hurá sláva.

Cvičíme 14 -18 pondělí – čtvrtek.

Od pondělí legálně můžete cestovat na venkovní sportoviště.
Cvičit budeme maximálně po 6 na jednu venkovní plochu (máme celkovou kapacitu 12 maximálně.
Vezměte si i obutí vhodné dovnitř! Budou možná nějaké streamy našich interpretací (opět maximálně 6 osob na místnost).

Připomínáme, že děti jen s vlastním rodičem výjimečně v kteroukoliv hodinu!

Zaklínač camp přesunut na jaro!

Vzhledem k chaotickému postupu vlády nechceme nikoho ohrozit možností páchat přestupek či hůře pouhou přítomností na akci… přesouváme tedy na jaro.

Uzamčení dle vůle vlády

S vysokou mírou rozhořčení, jsme se rozhodli následovně: podle usnesení vlády sice můžeme nechat spolek v běhu, ale současně by se členové návštěvou dopouštěli minimálně přestupkového deliktu v nehorším případě trestného činu. Jako organizaci nám v případě jiného výkladu nařízení vlády hrozí až 3000000 pokuty.

Na rozdíl od amorálního vedení tohoto státu nechceme způsobovat nikomu dilema v osobní statečnosti, naše činnost je především o zábavě, duchovním růstu a řešením krizových situací (sebeobrana) s klidnou myslí, proto nebudeme vyšilovat…

Tedy: S OKAMŽITOU PLATNOSTÍ POZASTAVUJEME NÁVŠTĚVNÍ ČINNOST SPOLKU DO ODVOLÁNÍ.

Výjimky: pracovně/členské konzultace a individuálně domluvené činnosti (někdo sem chodí do práce nebo do pracovního vzdělávání). Využití vnějších prostor v souladu s pravidly vlády. Návštěva za účelem vyzvednutí si osobních věcí nebo zapůjčení členského vybavení (meče a pod.). Vždy po domluvě.

Držte si jasnou a veselou mysl… cvičte doma, cvičte v přírodě (zatím se smí). Těšíme se na shledání co nejdříve!

Ps. snad to nebudme muset dělat jako Němci v minulosti, zakázali jim cvičit šerm, tak cvičili akrobatický tanec 🙂

Pravidla do 3/11

Dle našeho laického výkladu plnění posledního losovacího rozhodnutí vlády:
Spolek pro členskou základnu funguje dočasně v prodloužených hodinách, po-čt 15 – 21, POZOR ve středu 18 -21 jen lovci bobrů (mohou jen po 6 tak jim uděláme podmínky)! Kdo chcete přijít po 20 00 dejte vědět předem a domluvte si parťáka! Já tu jsem, ale asáci jsou již často doma.
Spolkové schůzky se samostatnou prací maximálně 6 osob na jednu místnost odstup 2 metry od neúčastníka (pokud vás dorazí více než 12 na barák, zbytek si zajde na kafe do klubovny /další oddělený prostor 6 osob/), převážnou náplní bude kritická interpretace základní práce dlouhým mečem a vycházkovou holí v Bartitsu.
Žádná sportovní utkání, 0 volný šerm, 0 box do 25/10. Instinktivní lovci bobrů si musí vyřešit rozestupy, mohou ven jako minule, sklad je otevřený.
Dračí doupě… činnost pro samotné děti je zakázaná jmenovitě, pokud dojdete s maximálně jedním rodičem (ano až tak je to nařízeno) jako dočasnými členy spolku můžete dělat něco individuálně… prostor pro 6 +6 osob tu je. Dal bych vám na čtení pravidla Dračí hlídky, ale máme jeden kus… připravíme o to více dobrodružství až to půjde. . .
Spolek je zavřený ve svátky a o prázdninách je omezená činnost! Od 26/10 do 2/11 bez dětí a možná budou kratší hodiny. Sledujte prosím FB nebo stránku.