Bojuj jako antický válečník, štít, meč, kopí, veřejný workshop 25/11

Assassin’s Creed Odyssey aneb reálný šerm antického světa, celodenní zážitkový workshop pro nerdy, šermíře, geeky, laprey a žahrysty.

Bojové techniky antického Řecka. Krátký meč a štít, kopí, kopí a štít, dvě zbraně v libovolné kombinaci… jejich ovládání, seznámení s jednoduchými technikami a různé vychytávky.
Kop typu SPARTÁ obsažen. Pro fandy série Assassin’s Creed přímé odkazy na hru!

Vše potřebné půjčíme! Pro širokou veřejnost! Od 15 let. S doprovodem po dohodě mladší. Prosím sdílejte, i pokud se sami neúčastníte a bavilo by přátele.

Kdy: 23. 11. 2023 POZOR od 10:30 neb burza. Kde: Dům rytířských ctností, Hermannova 3, Brno.

Poplatek: stálý člen spolku 550, host 850, skupiny od dvou 650 osoba.
Přihlášky: emailem (info@drcbrno.cz) k tomu prosím zálohu závazně 500 Kč na účet 2101303544/ 2010 u FIO, do poznámky poplatek za „jméno“.
Informace: zde nebo 603418065. Garance místa a bonusy jen registrovaní!

Přespání ve spacáku možné pátek i sobota 50/noc. Sprchy, kuchyňka, klubovna.

Lektoři: Mgr. Robert Waschka (44 let praxe, autor boje v KCD ), asistenti.

Klíčová slova: #šerm #DRCBrno #Důmrytířskýchctností #šavle #šermšavlí #sabre #larp #sabre #savle #serm #hema #AssassinsCreedOdyssey #bojové umění #antika #historickyserm #KingdomComeDeliverance #knight #bojujjako
#knight #medieval #armor #knights #art #sword #warrior #fantasy #history #darksouls #larp #drawing #anime #illustration #armour #digitalart #cosplay #castle #game #reenactment #florencece#medieval times #crusader #middleages #viking #fantasyart #rinascimento #reinnasence #womanpower #HEMA