Opět je tu MoveCon, tentokrát hostem Pragofestu 2013

Fantazie a pohyb jdou skvěle dohromady. S mečem se prohání po obrazovce snadno, co to zkusit na vlastní kůži?

Život je největším dobrodružstvím! Prožít něco napínavého na vlastní kůži. Vzrušujícím zážitkem se může stát vášnivý tanec, první krůčky v bojovém umění anebo tak, na první pohled, jednoduchá věc jako je ranní rozcvička.

A to přesně nabízí MovCon! Je to festival o pohybu, je o všem co se dá s pohybem spojit, o teorii boje jsou přednášky, pokud je lákavější uchopit do ruky zbraň a postavit se soupeři je zde linie workshopů, například Bartitsu bojové umění Sharlocka Holmese. A Dům rytířských ctností připravil pro MoveCon mnohem více, samé nové pořady (a mimo jiné přivezeme opět desítky funkčních zbraní)!

Co vám ještě mohu slíbit? Nu, jako lektor Domu rytířských ctností výše uvedené a pár dalších přednášek a bojových ateliérů navíc. Jako součást party super lidí pořádajících MoveCon, tuto linii Festivalu Fantazie, ještě něco navíc: Taneční dílny od břišního tance po vášnivé tango, zápasení a hravé rozcvičky s fakt pořádným učitelem, kejklířské a divadelní dovednosti předávané talentovanými a čirou náhodou i krásnými lektorkami… zkrátka co víc říct než přijďte a uvidíte, pardon vlastním tělem to potěšení pohybu vyzkoušíte.