Pravidla do 3/11

Dle našeho laického výkladu plnění posledního losovacího rozhodnutí vlády:
Spolek pro členskou základnu funguje dočasně v prodloužených hodinách, po-čt 15 – 21, POZOR ve středu 18 -21 jen lovci bobrů (mohou jen po 6 tak jim uděláme podmínky)! Kdo chcete přijít po 20 00 dejte vědět předem a domluvte si parťáka! Já tu jsem, ale asáci jsou již často doma.
Spolkové schůzky se samostatnou prací maximálně 6 osob na jednu místnost odstup 2 metry od neúčastníka (pokud vás dorazí více než 12 na barák, zbytek si zajde na kafe do klubovny /další oddělený prostor 6 osob/), převážnou náplní bude kritická interpretace základní práce dlouhým mečem a vycházkovou holí v Bartitsu.
Žádná sportovní utkání, 0 volný šerm, 0 box do 25/10. Instinktivní lovci bobrů si musí vyřešit rozestupy, mohou ven jako minule, sklad je otevřený.
Dračí doupě… činnost pro samotné děti je zakázaná jmenovitě, pokud dojdete s maximálně jedním rodičem (ano až tak je to nařízeno) jako dočasnými členy spolku můžete dělat něco individuálně… prostor pro 6 +6 osob tu je. Dal bych vám na čtení pravidla Dračí hlídky, ale máme jeden kus… připravíme o to více dobrodružství až to půjde. . .
Spolek je zavřený ve svátky a o prázdninách je omezená činnost! Od 26/10 do 2/11 bez dětí a možná budou kratší hodiny. Sledujte prosím FB nebo stránku.