Sebeobrana po apokalypse sobota 2/4//2022 seminář

Den strávíme cvičením sebeobrany v potenciálně apokalyptických situacích.
Zombie (intoxikovaný), sami na hotelu bez zbraně, přepadení u pokladny, míří na nás zbraní, máme u sebe jen …
Na situacích si vyzkoušíme co se dá dělat a jak, pro přežití. Vycházíme z Bartitsu, obohaceného o postupy nejmodernějších stylů.Jedno z témat „napadení slabšího“ aka sebeobrana pro ženy a děti.Cvičíme bezpečnou a zábavnou formou bez stresu, se speciálními pomůckami.
VEŠKERÉ VYBAVENÍ VÁM ZAJISTÍME MY!
Vhodné i pro naprosté začátečníky.
Pro širokou veřejnost! Od 15 let.
Prosím sdílejte, i pokud se sami neúčastníte a bavilo by přátele.Kdy: 2/4//2022 od výjimečně 10:00! Kde: Dům rytířských ctností, Hermannova 3, Brno. Poplatek: 750/osoba, ve skupině od dvou 650/osoba, členové spolku 550.
Přihlašte se na info@drcbrno.cz (jméno příjmení, bydliště). Pošlete závazně zálohu 550 Kč na účet 2101303544/ 2010 u FIO, do poznámky poplatek za „jméno“.
Informace zde nebo 603418065.
SPANÍ ZDARMA, SKROMNÉ LEČ FUNKČNÍ VE SPACÁKU, pátek i sobota.Lektoři: Mgr. Robert Waschka spoluautor bojového systému a choreograf mocap KCD, trenér sebeobrany a bojových umění 2. třídy, asistenti.
Klíčová slova: #šerm#Důmrytířskýchctností#sebeobrana#SherlockHolmes#Bartitsu#streatfight#reálnásebeobrana#sebeobranaženy#Kingsman#agent#víkend#sicilianstileto#bojnožem #postapo