Spolkový život od pondělí 12/10

Předběžně spolkový život dalších 14 dní:Od pondělí bude:Pravděpodobně jen spolkové schůzky se samostatnou prací maximálně 10 osob na jednu místnost odstup 2 metry (normální hygiena jako pořád máme, speciál mýdla, desinfekce v šatně, pořád beremem povrchy sanitolem).

Žádná sportovní utkání, 0 volný šerm, 0 box do 25/10.

Instinktivní lovci bobrů si musí vyřešit rozestupy, mohou ven jako minule, sklad je otevřený.

Dračí doupě… činnost pro samotné děti je zakázaná jmenovitě, pokud dojdete s maximálně jedním rodičem (ano až tak je to nařízeno) jako dočasnými členy spolku můžete dělat něco individuálně… prostor pro 10+10 osob tu je. Dal bych vám na čtení pravidla Dračí hlídky, ale máme jeden kus… připravíme o to více dobrodružství až to půjde.

Budeme pečlivě sledovat výklad opatření a snažit se je pochopit, zatím se v tom nevyznají ani novináři a kamarádi právníci mají na tři právníky pět názorů.


Ptal se mě někdo z vás zda se nebojíme pouštět si nyní lidi do domu?DRC není jen spolek, jsme parta, dokud se budete chtít scházet, dveře našeho domu budou otevřené!A to není bezhlavý hujerismus, za celý poslední rok se nikdo nenakazil, nikdo nepřišel nemocný (astmatici a alergici se nepočítají 🙂 a dokonce i děti se naučili (většina) si mýt ruce při příchodu. Vlastně se více bojíme vlády než nákazy.